В Україні з'явиться "дорожня карта" альтернативної енергетики

Україна почала роботу над покращенням енергоефективності.

В Україні незабаром буде розроблена "дорожня карта" розвитку поновлюваних джерел енергії, повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Як заявив голова відомства Микола Пашкевич, зараз агентство разом з природоохоронними історичними відомствами, геологами і профільними центральними органами виконавчої влади веде роботу над розробкою такої "дорожньої карти".

"На карті будуть визначені найбільш відповідні зони розташування поновлюваних джерел, нанесені заповідні зони і місця покладів природних копалин, шляху міграції птахів. Будуть погоджені графіки по адаптації мереж для підключення потужностей і систем, що використовують поновлювану енергії", - відмітив Пашкевич.

За його словами, маючи таку дорожню карту, Україна зможе швидко реагувати на запити інвесторів і значно активізує розвиток поновлюваної енергетики.

Нагадаємо, що у поточному році Кабінет міністрів має намір виділити близько 1 млрд дол. на реалізацію проектів в альтернативній енергетиці. Ця сума, за словами міністра вугільної промисловості і енергетики Юрія Бойка, закладена в програмі енергоефективності на 2011 рік.

Читайте також:

Уряд витратить мільярд доларів на альтернативну енергетику

Українські спиртзаводи вироблятимуть бензин

Google інвестував 168 мільйонів доларів у найбільшу в світі сонячну електростанцію

"Київгаз" переходить на альтернативні джерела енергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: