Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У вас правильний дух": на форумі інновацій "Технології майбутнього" похвалили українців

Ізраїльські бізнесмени віддають належне українським працівникам.

До Києва з'їхалися представники ізраїльського бізнесу із загальним капіталом на понад три десятки мільярдів доларів. Їх зібрав другий форум іновацій "Технології майбутнього", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організували саміт Глобальна ізраїльська ініціатива та "Юніт-сіті". Форум відбувся в межах першого тижня ізраїльських інновацій в Україні. "Наше завдання – показати Ізраїлю цілковито іншу Україну. Країну з креативною економікою, просунутою економікою, багатою людським талантом і ресурсом", - пояснила генеральна директорка ініціативи Альона Новгородська.

Відео До Києва з'їхалися представники ізраїльського бізнесу із загальним капіталом у 35 мільярдів доларів

Їх зібрав другий українсько-ізраїльський форум інновацій - "Технології майбутнього". Його мета - познайомити урядові та бізнес кола двох країн. Передовсім йдеться про сучасні цифрові технології та промисловість. Уже зараз половина усіх іноземців, професійними послугами яких користуються ізраїльські компанії, - це українці.  

До Києва з'їхалися представники ізраїльського бізнесу із загальним капіталом у 35 мільярдів доларів

Мета заходу – познайомити урядові та бізнес-кола двох країн. Передовсім ідеться про сучасні цифрові технології та промисловість. Уже зараз половина всіх іноземців, професійними послугами яких користуються ізраїльські компанії, це саме українці, переважно – фахівці комп'ютерних технологій.

"Уже зараз десятки тисяч українських інженерів працюють на ізраїльські компанії. Це дуже добре для України, адже це – великі прибутки. І дуже добре для Ізраїлю, адже наріжний камінь, серце нашої економіки – це високі технології. Ми задоволені українськими співробітниками: ви талановиті, ваші видатки під контролем і у вас правильний дух", - наголосив засновник краудфандингової компанії Джонатан Медвед.

Тим часом посольство Ізраїлю в Україні повідомило про закриття дипломатичної місії у зв'язку з рішенням міністерства фінансів своєї країни. Працівники МЗС і міністерства оборони Ізраїлю почали страйк в ізраїльських дипломатичних представництвах за кордоном – припинено надання консульських послуг, зачинено КПП на кордонах з Палестиною, тимчасово припинено оформлення експортних оборонних поставок, а також роботу з підготовки офіційних і робочих візитів ізраїльських посадових осіб до інших держав.

Найінноваційніші економіки світу Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції