У Великобританії припинили виробництво телевізорів

Виробничі лінії заводу в Плімуті перекидаються до Польщі.

Завод Toshiba у Плімуті
BBC
Виробничі лінії заводу в Плімуті перекидаються до Польщі
Телевізійний завод у Плімуті на південному заході Британії, що належить японській корпорації Toshiba, закрили 27 серпня. В країні повністю припиняють виробництво телевізорів.

Виробничі лінії заводу в Плімуті перекидаються до Польщі.

Більшість британців сприйняли цю новину як підтвердження триваючого процесу деіндустріалізації Сполученого королівства, що вважалося колись майстернею світу.

Першу в світі діючу телевізійну систему було створено шотландським інженером Джоном Лоджі Бердом. У січні 1926 року в Королівському інституті в Лондоні він представив її науковим колам і публіці. Цю дату багато хто вважає народженням сучасного телебачення.

Британія одразу ж захопила лідерство як в телевізійній технології, так і в освоєнні цього засобу масової інформації. Саме тут було створено перший телевізор для масового споживача. А телемовлення почалося в країні з вересня 1929 року.

Нагадаємо, Mitsubishi Digital Electronics America випустила у продаж перші у світі лазерні телевізори.

Експерти прогнозують, що після переходу до масового виробництва собівартість лазерного телевізора буде приблизно вдвічі меншою за собівартість рідкокристалічних панелей. Проте поки що виріб доволі дорогий – його ціна становить близько 7 тисяч доларів США.

Читайте також:

У продаж надійшов перший лазерний телевізор

Ющенко спілкується з Тимошенко тільки через телевізор

Канадець 72 години безперервно дивився телевізор

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: