У Відні завершились чотириденні перемовини з "Газпромом" про транзит газу

У Відні завершились чотириденні перемовини з "Газпромом" про транзит газу

Фото: УНІАН

Їхні деталі обіцяють повідомити пізніше.

У Відні завершилися чотириденні цілодобові перемовини між "Нафтогазом", "Оператором ГТС України" та "Газпромом" з приводу контракту на транзит російського газу Україною.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє директор "Оператора ГТС України" Сергій Макогон.

"Сьогодні о 5:28 ранку закінчили практично цілодобовий 4-денний переговорний марафон із "Газпромом" у Відні. Уже лечу до Брюсселя для вирішення іншого важливого завдання - своєчасного підписання міжоператорської угоди зі словацьким оператором ГТС Eustream на підставі європейських правил", - написав він.

За його словами, усі деталі цих перемовин будуть озвучені пізніше.

В последние дни поступает очень много вопросов от журналистов и экспертов по поводу сертификации, анбандлинга, тарифов,...

Опубліковано Sergiy Makogon Понеділок, 30 грудня 2019 р.

Як повідомлялося, 19 грудня в Берліні за посередництва Єврокомісії відбулися газові переговори між представниками України та РФ. Надвечір прем’єр Олексій Гончарук заявив, що газової війни вдасться уникнути. Згодом стало відомо, що Україна та Росія змогли досягти "принципових домовленостей" щодо договору про майбутній транзит російського газу та погодили відповідну угоду. 

Наступного дня представники України та РФ продовжили перемовини і ввечері все ж підписали протокол домовленостей щодо подовження транзиту газу. Наразі тривають фінальні перемовини для остаточного підписання контракту.

"Нафтогаз" та "Газпром" дійшли згоди у газових перемовах: вони розпочали підписання угоди

"Нафтогаз" та "Газпром" дійшли згоди у газових перемовах: вони розпочали підписання угоди

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація