У Януковича натякнули, що вільно торгувати з ЄС будуть нескоро

За словами глави АП Сергія Льовочкіна, рішення спірних позицій у питанні створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом займе не один і не два роки.

 Повноцінна зона вільної торгівлі між Україною та Європейським союзом - це справа багатьох років. Про це заявив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін в інтерв'ю "Польському радіо".

За словами Льовочкіна, разом з європейськими колегами український уряд відпрацював формулу, згідно з якою всі спірні позиції розділені на три кластери.

"Перший, це там, де ми вже зараз можемо знайти компроміс. Сюди належить величезна кількість номенклатури сільгосппродукції, продукції індустріального сектора. Другий кластер - це ті позиції, де ми можемо ввести режим зони вільної торгівлі через два роки, і третій - це більш тривалий термін і вони будуть віднесені до третього кластера відповідно на більш тривалий час", - сказав він.

Лавочкін також нагадав, що президент дав завдання уряду, яке зараз веде переговори, максимально наблизити терміни підписання угоди.

"Тому я думаю, що ми трохи модифікуємо підхід України і зробимо все від нас залежне, щоб угода про зону вільної торгівлі з європейським союзом запрацювала швидше", - підкреслив він.

Нагадаємо, у грудні 2010 року Європейська припустила, що зона вільної торгівлі з Україною може бути створена вже до 2013 року.

Читайте також:

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

Янукович допускає поступки в питанні створення зони вільної торгівлі з ЄС

Україна визнала, що у 2010 році їй не світить зона вільної торгівлі з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: