У Європі хочуть заборонити їздити на бензині

ЄС до 2050 року хоче заборонити користуватися в містах автомобілями з бензиновими двигунами.

Єврокомісія запропонувала до 2050 року заборонити використання в містах автомобілів з бензиновими двигунами. Про це йдеться у представленій сьогодні Єврокомісією "білій книзі з транспорту".

"Це не законодавчий акт, це концепція", - заявив єврокомісар з питань транспорту Сийм Каллас. Каллас також наголосив, що "біла книга" - це не порожня фантазія. На її основі будуватиметься стратегія розвитку європейського транспорту в найближчі десятиліття, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Поки ця концепція містить 4 глобальних цілі. По-перше, виключити використання в містах класичних машин з бензиновим двигуном. По-друге, довести до 40% долю авіаційного палива з низьким вмістом вуглецю. По-третє, понизити як мінімум на 40% викиди парникових газів на морському транспорті. Нарешті, по-четверте, перекласти половину автомобільних перевезень пасажирів на залізничний (включаючи монорейковий) і водний транспорт, повідомив єврокомісар.

Каллас вважає, що поставлені цілі є досить реалістичними. За його словами, до середини століття ця програма дозволить скоротити на 60% вуглецеві викиди в атмосферу на транспорті. На реалізацію цієї програми в масштабах ЄС знадобиться близько 1,5 трлн євро.

Читайте також:

Ford представив свій перший електромобіль

Електромобіль від Peugeot встановив рекорд швидкості

Ціна нафти пішла на спад


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: