У Євросоюзі створять новий єдиний фінансовий регулятор

Міністри фінансів ЄС схвалили створення нового єдиного фінансового регулятора.

У Євросоюзі створять новий єдиний фінансовий регулятор
Зустріч глав фінансових міністерств країн Євросоюзу в Брюсселі. Фото © AFP
Міністри фінансів Євросоюзу на засіданні Ради ЄС у Брюсселі 2 грудня схвалили створення нових організацій з фінансового контролю, діяльність яких буде спрямована на запобігання глобальним економічним кризам.

Міністр фінансів Франції Крістін Лагард відзначила, що під час обговорення даного питання на засіданні сторонам вдалося досягти компромісу. Відповідно до домовленості, необхідні рішення в нових організаціях-регуляторах будуть прийматися на основі простої більшості голосів.

Раніше проти створення нових регуляторів виступала Великобританія, основний фінансовий центр ЄС. Британська влада висловлювала побоювання, що знову створювані організатори отримають дуже багато повноважень, і їх рішення будуть суперечити інтересам окремих країн ЄС.

Нагадаємо, у травні цього року Єврокомісія запропонувала створити нову організацію, яка буде займатися моніторингом фінансової системи ЄС. Зокрема, пропонувалося створити Європейську раду з системних ризиків, а також Європейську систему фінансового спостереження. 

Читайте також:

Осло визнано найдорожчим містом світу

Forbes: Найкращі місця для пошуку роботи в Європі

Безробіття в Європі досягло рекордного за 10 років рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: