Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського заявили про недовіру до суду, який скасував націоналізацію "ПриватБанку"

Але великих ризиків у цьому рішенні не бачать.

Окружний адміністративний суд Києва, який виніс рішення про скасування націоналізації "ПриватБанку", не викликає довіри і саме рішення "створює певні ризики".

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив екс-міністрів фінансів України Олександр Данилюк, який у команді кандидата у президенти України Володимира Зеленського відповідає за міжнародні відносини, фінансову та банківську політику.

"Я розумію, що \рішення створює певні ризики. Але давайте будемо відвертими. Дуже складно зараз коментувати рішення, яке є таємним. І єдине, що ми зараз можемо вирішувати, чи може довіряти цьому суду. І ми розуміємо, що цьому суду насправді довіряти не можемо. Тому що саме цей суд приймав рішення щодо поновлення Насірова на посаді, саме цей суд приймав рішення не на користь держави. Це суд з відповідною репутацією", – сказав Данилюк.

За його словами, рішення про скасування націоналізації банку може позначитися на співпраці з Міжнародним валютним фондом "мати більш серйозні наслідки". Але Данилюк впевнений, що так само, як держава змогла забезпечити фінансову стабільність під час одержавлення "ПриватБанку" у 2016 році, так само нова влада зможе це зробити без жодних питань.

"Це питання професійного ставлення. Професійні люди є і я не бачу тут великих ризиків", – сказав Данилюк.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоСуд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції