У Житомирі стара шахрайська схема збагатила аферистів на 25 тисяч гривень

Раптові дзвінки серед ночі стали дуже вигідною "розводкою" в Україні.

Телефонним шахраям все ще всміхається злочинна фортуна і вони знаходять довірливих пенсіонерів. За одну ніч у житомирян видурили 25 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аферисти обдзвонювали містян і повідомляли про рідних, які начебто потрапили у неприємну історію й опинилися у поліції. За звільнення і заминання кримінального провадження вимагали від жертв гроші. По них під'їжджало таксі.

"Сказав, що він міліціонер. Син зараз у міліції, він брав участь у бійці, побив двох. Каже, я вас розумію, як матір. Ми можемо зробити так: папери порвемо, що склали, і все буде нормально. Треба тільки, щоб ви дали десять тисяч", - розповіла одна з жертв шахрайства.

Про те, що ці історії з родичами – суцільні вигадки, довірливі житомиряни дізнавалися тільки під ранок.

Нині у поліції чотири заяви від потерпілих. Там укотре застерігають, що після підозрілого дзвінка краще передзвонити родичу, який, як кажуть, потрапив у халепу.

"Дзвінки, в основному, відбуваються у нічний час, враховуючи те, що людина, тільки прокинувшись, ще не дуже адекватно сприймає ситуацію, виносить і віддає незнайомим людям гроші. Передавати гроші будь-кому, хто б це не був, навіть називав себе представником поліції – робити цього не потрібно", - пояснив начальник управління карного розшуку ГУ НП в Житомирській області Віктор Бугира.

Схожа схема неодноразово використовувалася в усіх регіонах України. В останні дні грудня у Сумах затримали телефонного шахрая, який видавав себе за поліцейського "рішалу". Чоловік видурював у пенсіонерів десятки тисяч гривень.

Двадцять п'ять тисяч гривень лише за одну ніч виманили телефонні шахраї у житомирян

Уночі вони обдзвонювали містян і повідомляли про рідних які начеб-то потрапили у неприємну історію й опинилися у поліції. За звільнення і не відкриття кримінальної справи вимагали від десяти до трьох тисяч гривень. За грошима під'їжджало таксі. Про те, що ці історії вигадки, жертви дізнавалися лише під ранок. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: