У Зімбабве за проїзд в маршрутці розраховуються солодощами

Криза залишила Зімбабве без національної валюти. Її погубила гіперінфляція, яка склала мільйон відсотків. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Віднині країна Зімбабве – країна без грошей. Національна валюта знецінилася через гіперінфляцію. Трильйон місцевих доларів там оцінюється приблизно в 15 американських центів.

Всі розрахунки в країні тепер ведуться доларами США і південноафриканськими рандами. Багато громадян вимушено виїжджати з країни, оскільки безробіття в Зімбабве складає близько 80%, а середній дохід на людину – всього 5 доларів в місяць.

За інформацією державної зімбабвійськой газети Sunday Mail, національна валюта повернеться не раніше, ніж через рік і лише після збільшення обсягу промислового виробництва на 40% в порівнянні з нинішнім рівнем.

Крім того, решту в магазинах тепер інколи можна отримати цукерками. Солодощами розраховуються і за проїзд в маршрутці. Гроші, що вийшли із обороту, зараз цінуються лише серед колекціонерів. А на Інтернет-аукционах, де банкнота номіналом в 1 трлн зімбабвійських доларів – хіт торгів.

 

Читайте також:

В Зімбабве інфляція досягла 231 млн відсотків

У Зімбабве вводять банкноту в 100 млрд. дол.

Зімбабве відмовиться від 12 нулів на банкнотах

Президент Зімбабве назвав американського дипломата ідіотом

 

ВідеоЗімбабве без національної валюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: