У зв'язку з кризою в Україні знижуються штрафи

Уряд вирішив знизити штрафи, які на українців накладає інспекція на автомобільному транспорті.

Міністерство транспорту та зв'язку ухвалило рішення знизити максимальний розмір штрафів, що накладаються Головною державною інспекцією на автомобільному транспорті (Головавтотрансінспекцією).

Як повідомив заступник голови Мінтрансзв'язку Леонід Сергієнко, штрафи знижено зі 100 до 20 неоподатковуватих мінімумів.

"Ми дійшли висновку, що в умовах кризи це (високі штрафи) непотрібно, і міністр Йосип Вінський цю пропозицію підтримав", - сказав урядовець.

Головавтотрансінспекція здійснює контроль за дотриманням законів суб'єктами господарювання, діяльність яких пов'язана з автомобільним транспортом. Діяльність інспекції, зокрема, стосується ліцензування, виконання підприємцями-автомобілістами правил роботи тощо.

В той же час, український бюджет сьогодні отримує значні гроші від різноманітних штрафів, особливо від штрафів за порушення на дорогах.

Наприклад, лише протягом листопада-грудня минулого року, після підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху, Державтоінспекція принесла в державний бюджет більше 62 мільйонів гривень.

Читайте також:

ДАІ в Києві б’є рекорди швидкості з евакуації автомобілів

Українські ДАІшники "заробили" 62 мільйони за місяць

За парковку на газонах і у парках київські водії платитимуть штрафи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: