Угоду про купівлю компанії Allseeds можуть відмінити

В процесі оформлення угоди покупки Allseeds нардеп Андрій Веревский обіцяв докупати пакет, що залишився, проте пізніше від наміру свого з невідомих причин відмовився.

Угода про купівлю 94% компанії Allseeds агрохолдингом "Кернел Груп" народного депутата Андрія Веревського може бути анулювана.

6% акцій Allseeds все ще належать іншим акціонерам - швейцарській компанії Cross Trade.

За заявою фінансового директора Cross Trade Тона Хулса, в процесі оформлення угоди нардеп Андрій Веревский обіцяв докупати пакет, що залишився, проте пізніше від наміру свого з невідомих причин відмовився. Таким чином, угода залишається незавершеною і може бути анулювана.

Крім того, до нового власника Allseeds є питання у ТОВ "Холдинг Зерноторгова компанія", родоначальника групи компаній "Олсідз". Проблема пов'язана з активами холдингу - землею в Миколаївському порту.

Спірна земля, упевнені в "Кернелі", перейшла до них автоматично - після купівлі Allseeds. Проте на балансі Allseeds знаходилося кілька ділянок, що були сусідами одна з одною, і деякі наділи таки залишилися у "Зерноторгової компанії". Як повідомлялося, конфлікт послужив приводом для судових розглядів.

Читайте також:

В Україні може подорожчати олія

Україна почала експорт соняшникової олії в Китай

В серпні харчі подорожчали майже на 9%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: