Ухвалено програму розвитку ЖКГ

Кабінет міністрів схвалив програму реформування житлово-комунального господарства на 2008-2010 роки.

Кабінет міністрів схвалив програму реформування житлово-комунального господарства на 2008-2010 роки. Таке рішення ухвалено на виїзному засіданні Кабміну в Полтаві.

Зокрема, Кабмін схвалив внесення змін до Закону "Про загальнодержавну програму реформування й розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки".

Найближчим часом Кабмін має намір направити цю програму на розгляд і затвердження Верховною радою й розраховує, що Рада її розгляне відразу ж після обрання парламенту нового скликання.

Прем'єр-міністр Віктор Янукович зауважив, що головне в реформі ЖКГ - це забезпечення надання якісних послуг. Він обіцяє подальше вдосконалення цієї програми з урахуванням міжнародного досвіду.

Віце-прем'єр Володимир Рибак сказав, що попередня програма на 2004-2010 роки була формальною, тому що не було забезпечено фінансування. З його слів, на фінансування програми потрібно 32 млрд. гривень.

Міністр із питань житлово-комунального господарства Олександр Попов, представивши програму реформування ЖКГ, сказав, що вона передбачає програмно-цільовий метод фінансування. Він додав, що для реалізації цієї програми розроблено 15 підпрограм. З його слів, для фінансування програми необхідно залучити протягом 4 років 100 млрд. гривень. Програма дасть змогу створити 160 тис. нових робочих місць із середньою зарплатою 1 250 гривень.

За зауваженням Попова, за умови збереження цін на енергоносії програма передбачає збереження житлово-комунальних тарифів на нинішньому рівні, а в ряді випадків і зниження їх.

Раніше Олександр Попов прогнозував освоєння 50 млрд. гривень галуззю житлово-комунального господарства до 2011 року, а Мінфін відмовлявся погоджувати програму, вважаючи суму в 32 млрд. гривень на реформування галузі завищеною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: