Україна буде економити на машинах і чиновниках

Верховна рада ухвалила закон, що має захистити українців від фінансової кризи.

Верховна рада ухвалила закон "Про заходи щодо соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи". Документ підтримали 230 депутатів, причому не голосували за нього представники блоків Тимошенко і Литвина.

Верховна рада
УНІАН
Депутати з конфліктами вирішили, як їм захистити українців від кризи
Закон передбачає низку заходів жорсткої економії коштів державного і місцевого бюджетів, а також коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Зокрема,документ передбачає затвердження порядку надання відстрочки виплат по кредитах людям, які звернулися до Державної служби зайнятості після 1 жовтня цього року.

ВР, крім того, заборонила збільшувати штат працівників органів виконавчої влади і наклала мораторій на закупівлю автомобілів за рахунок держбюджету. Ця заборона не стосується закупівлі машин для потреб транспортних організацій, закладів охорони здоров’я, освіти, Збройних сил і МНС.

Закон повинен вступити в силу 1 січня і буде діяти протягом року.

Нагадаємо, зараз під загрозою ухвалення держбюджету України на наступний рік. Бюджетний комітет парламенту забракував документ, представлений на його розгляд урядом Юлії Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: