Україна буде сильнішою завдяки енергетиці

За словами віце-президента ПА ОБСЄ Анн-Марі Лізен, Україна може посилити свою роль у Європі через діяльність в енергетичній сфері.

Енергетики
Вітчизняні енергетики можуть посилити роль України в світі. (Фото: swrailway.gov.ua)

Україна може посилити свою роль у Європі через діяльність в енергетичній сфері. Про це сьогодні сказала голова сенату Королівства Бельгія, віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Анн-Марі Лізен під час зустрічі з головою Верховної ради України V скликання Олександром Морозом, повідомила після завершення зустрічі прес-секретар спікера Вікторія Шведова. 

"Ситуація енергетичних зв'язків перевищує бачення Євросоюзу. Це стосується і України, і Росії, і частково Білорусі. Енергетична проблема стане серцем наступних дій. Україна могла б через діяльність в енергетичній сфері значно підвищити свою роль в Європі", - сказала Лізен. 

За її словами, враховуючи позитивний досвід функціонування французьких енергокомпаній у Бельгії, було б доцільно розвивати співробітництво України та Франції в енергетичній галузі. 

Олександр Мороз
Олександр Мороз вірить в перспективи української енергетики. (Фото: rada.gov.ua)

У свою чергу, Мороз підтримав думку Лізен і висловився за необхідність врахування позицій України в Європі як транзитної держави. Одним із основних завдань він вважає нарощення енергетичного потенціалу України. 

Говорячи про диверсифікацію джерел енергопостачання, спікер висловився за необхідність освоєння чорноморського шельфу. Він також вважає перспективним розвиток в Україні атомної енергетики та виробництва біопалива.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: