Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна до кінця березня виконає більшість умов МВФ для отримання наступного траншу – міністр фінансів

Маркарова вважає чинну програму з МВФ досить реалістичною.

Міністерство фінансів України не бачить перешкод для отримання наступного траншу кредиту від Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомила очільниця відомства Оксана Маркарова, передає ZN.ua.

"Більшість умов, які повинні бути виконані до кінця березня, на сьогодні виконані або перебувають в процесі виконання і повинні бути виконані найближчим часом", – сказала міністр під час презентації звіту про виконання держбюджету України за 2018 рік.

Маркарова вважає чинну програму з МВФ досить реалістичною, і Мінфін не бачить жодних проблем з її виконанням.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоРада директорів МВФ затвердила нову програму для України

До 25 грудня Україна має отримати від МВФ 1,4 мільярда доларів. Напередодні Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила нову 14-місячну програму для України "стенд-бай". Вона замінює попередню програму розширеного фінансування. Обсяг нової програми - 3,9 мільярда. 

Рада директорів МВФ затвердила нову програму для України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції