Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна долучилася до програми ЄС з конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу

COSME – провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро.

Сьогодні, 13 січня, на своєму засіданні уряд прийняв рішення про підписання Угоди з Європейським Союзом про участь України у програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)". COSME – провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), що реалізується в рамках стратегії "Європа 2020".

Приєднання України до програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов'язаних із експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв'язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу.

Нагадаємо, що раніше у ЄС підтвердили призначення очільника поліції Вільнюса головою Консультативної місії в Україні.

Новий керівник місії працював як перший секретар на декількох позиціях в дипломатичній службі Литви протягом 1990-х. З 1998 по 2005 роки був головою служби міжнародного співробітництва та європейської інтеграції в Міністерстві внутрішніх справ Литви, де він також відповідав за участь Литви в миротворчих місіях і приєднання Литви до Шенгенської зони. Ланчінскас був призначений заступником комісара поліції Литви в 2005 році, а від січня 2009 року став головою поліції Вільнюського округу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції