Україна домовилася з Китаєм побудувати залізницю "Аеропорт "Бориспіль" - Київ"

Підписана угода дає можливість Україні отримати кредитне фінансування до 1 млрд доларів і передбачає будівництво залізниці завдовжки 8 км від Києва до аеропорту, будівництво 4 вокзалів і забезпечення залізниці електропоїздами.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" домовився з Китайською національною корпорацією з експорту та імпорту машин і обладнання (CMEC) про будівництво залізниці "Аеропорт "Бориспіль" - Київ".

Про це сказав депутат Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", керівник групи з національних проекті Комітету економічних реформ Владислав Каськів.

З його слів, відповідну рамкову угоду було підписано в четвер під час візиту президента Віктора Януковича в Китай.

"Під час візиту президента Віктора Януковича в Китай підписано угоду про фінансування будівництва залізничного пасажирського сполучення "Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль" і будівництва інших інфраструктурних об'єктів аеропорту", - сказав він.

Каськів повідомив, що підписана угода дає можливість Україні отримати кредитне фінансування в обсязі до 1 млрд доларів і передбачає будівництво залізниці завдовжки 8 км від Києва до аеропорту, будівництво 4 вокзалів і забезпечення залізниці електропоїздами.

Він нагадав, що будівництво цієї дороги є одним з 10 затверджених президентом для першочергової реалізації національних проектів.

"Підписання рамкової угоди - це практичний початок реалізації одного з 10 національних проектів, визначених президентом", - сказав Каськів.

На його думку, будівництво залізниці дасть можливість уникнути транспортного колапсу в бориспільському напрямку, який може статися вже через два роки.

Як повідомлялося, у липні Кабінет міністрів схвалив будівництво залізниці між Києвом і аеропортом "Бориспіль" в 2010-2012 роках.

Читайте також:

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

У Харкові відкрили новий термінал аеропорту

У Борисполі митниця конфіскувала літак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: