Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна достатньо запаслася газом для старту опалювального сезону, але є три великі проблеми

Вартість газу для населення може здорожчати.

У газосховищах уже є газ. Для опалювального сезону вже закачали майже 16 мільярдів кубометрів. Цього має вистачити для старту опалювального сезону.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Утім, досі є невирішені питання. Перше - це ціна на газ для побутових споживачів. Завтра Кабмін нібито має визначитись, чи підвищувати ціну і наскільки. По-друге, це приватні облгаззбути, яких "Нафтогаз" хотів би позбутися в ланцюжку постачання газу населенню. І третє - Київ. Столична адміністрація досі не визнала борг за газ перед "Нафтогазом", тому кияни досі сидять без теплої води. Якщо до 1 жовтня це все не вирішити - можуть бути проблеми.

"Ми готові з точки зору тих пропозицій, які ми надали Кабміну і регулятору. І ми просто очікуємо, що цього тижня пропозиції будуть прийняті. Якщо вони будуть прийняті, вже від 1 жовтня ми зможемо сказати, що опалювальний сезон в Україні пройде без збоїв", - говорить головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

ВідеоДо опалювального сезону вже закачали 16 мільярдів кубометрів газу

Цього має вистачити для старту опалювального сезону. Утім, досі є невирішені питання. Перше - це ціна газу для побутових споживачів. По-друге - це приватні облгаззбути, яких Нафтогаз хотів би позбутися в ланцюжку постачання газу населенню. І третє - Київ. Столична адміністрація не визнала боргу за газ перед Нафтогазом, тому кияни досі сидять без теплої води. 

До опалювального сезону вже закачали 16 мільярдів кубометрів газу

Нагадаємо, опалювальний сезон має стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів тримається нижче 8 градусів тепла. Рішення про старт опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції