Україна евакуювала з Єгипту 127 своїх громадян

У вівторок в 7:20 до Єгипту був відправлений літак Boeing - 737, орендований "Нафтогазом", щоб забрати з Каїра українських громадян.

Сьогодні, 1 лютого, Україна евакуювала з Єгипту 127 громадян, повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров.

Він нагадав, що 31 січня було прийняте рішення про евакуацію співробітників Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і членів сімей дипломатів, що знаходяться в Єгипті.

У вівторок в 7:20 до Єгипту був відправлений літак Boeing - 737, орендований "Нафтогазом", щоб забрати з Каїра українських громадян. Літак розрахований на 156 пасажирів, його прибуття очікується в 15:40.

За словами Дікусарова, МЗС направив в Каїр двох співробітників, які володіють арабською мовою для максимального сприяння українським громадянам.

Він також підкреслив, що посольство і надалі прийматиме списки громадян, бажаючих виїхати з Єгипту.

Як повідомлялося, єгипетська опозиція проведе сьогодні, 1 лютого, на вулицях Каїра і Олександрії "Марш мільйонів". Саме стільки своїх прихильників маніфестанти планують вивести на вулиці найбільших міст. Кінцевим пунктом ходи в єгипетській столиці повинен стати президентський палац. Головна вимога залишається незмінною - негайна відставка президента Хосні Мубарака.

Читайте також:

На курортах Єгипту відпочиває 6500 українців

Шість літаків з українцями відлетіли до революційного Єгипту

Революціонери проголосили початок нової ери в Єгипті

ВідеоУкраїна евакуювала з Єгипту 127 своїх громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: