Україна і Чехія разом випускатимуть тролейбуси

Чеський Сegelec і "Богдан" розраховують на частку до 20% на ринку продажу тролейбусів в Євросоюзі.

Корпорація "Богдан" створить з чеською Cegelec спільне підприємство (СП) по виробництву 12-метрових низкопольных тролейбусів, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Тролейбус для двох".

Про це заявив віце-президент української корпорації Володимир Гунчик. "Модель називатиметься Cegelec T701AC. "Богдан" поставляє корпус, Cegelec - двигун, управління тягловим приводом, токоз'ємники і пневмосистему",- уточнив комерційний директор Kvazar Plus (торговий представник Сegelec в Україні) Ярослав Кармеліта. За його словами, зараз модель проходить випробування в міністерстві транспорту Чехії, яке повинно завершитися у вересні. У 2011 році СП планує випустити 50-70 тролейбусів.

Спільний проект з Cegelec орієнтований на такі ринки, як Словенія, Болгарія, Угорщина і країни Балтії. 10 червня, за словами Кармеліти, компанії проведуть презентацію для представників цих країн.

"У Чехії ринок конкурентний - там є Skoda. У Західну Європу пробитися теж складно. Ми розраховуємо зайняти нішу за рахунок нижчої ціни",- говорить він. Нова модель коштуватиме 270-280 тис. євро, тоді як аналогічна продукція в ЄС - 300-400 тис. євро, додав Кармеліта.

Ринок продажу тролейбусів в ЄС складає до 300 одиниць на рік на суму близько 50 млн євро, заявив директор Центру політичного і економічного аналізу Олександр Кава.

"Виходячи із заявлених планів, Сegelec і "Богдан" розраховують на частку до 20% вже наступного року. Їм доведеться конкурувати з такими сильними підприємствами, як Solaris, Skoda - Elektric і МАЗ",- відмітив він.

Читайте також:

У Києві в понеділок страйкуватимуть водії тролейбусів

До Євро-2012 уряд закупить автобусів ЛАЗ на 3,5 млрд гривень

У Києві відкрився автосалон SIA-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: