Україна і Кіпр підпишуть угоду про відмову від подвійного оподаткування

Між Україною і Кіпром діє угода про уникнення подвійного оподаткування, що дозволяє українським компаніям мінімізувати податки.

Кіпр готовий підписати з Україною нову угоду про уникнення подвійного оподаткування, заявив президент Республіки Кіпр Димитріс Христофіас на спільній c президентом Віктором Януковичем прес-конференції.

"Ми готові негайно підписати угоду про уникнення подвійного оподаткування", - сказав він.

У свою чергу, Янукович заявив, що під час переговорів з кіпрським колегою йшлося про необхідність розширення двосторонньої договірної бази.

За словами Януковича, Кіпр інвестував в Україну близько 11 млрд дол. і зараз в Україні понад 3 тис. підприємств з Кіпрським капіталом. У свою чергу, Україна інвестувала в економіку Кіпру близько 6,5 млрд дол.

Про намір закрити "кіпрський офшор" українські чиновники заявляють постійно, однак експерти скептично оцінюють таку перспективу.

15 червня Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного законопроект N8498, яким пропонується денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

Як відомо, номінально Кіпр не є офшором, але його законодавство дозволяє українським компаніям виводити туди гроші і платити там податки за значно нижчими ставками.

Читайте також:

Рада відмовилась закрити офшори на Кіпрі

"Укртелеком" перейшов у власність невідомої кіпрської компанії

Кабмін затвердив новий перелік офшорних зон

ВідеоУкраїна і Кіпр підпишуть угоду про відмову від подвійного оподаткування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: