Україна і МВФ поновлять переговори про кредит 24 березня

Місія МВФ прибуде до України вже наприкінці березня і вирішуватиме, чи повертати Києву антикризову матеріальну допомогу.

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) прибуде до Києва 24 березня на запрошення українського уряду для обговорення можливості поновлення співпраці щодо отримання Україною кредиту фонду.

Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр. "На запрошення влади України в період з 24 березня по 2 квітня Київ відвідає місія МВФ під керівництвом Таноса Арвантіса, для того, щоб відновити дискусію з органами влади з метою досягнення порозуміння про економічну програму, яка могла би бути підтримана фондом", - сказав він.

Нагадаємо, технічна місія МВФ вже відновила роботу в Україні та проводить аудит стану вітчизняної економіки.

Нещодавно МВФ заявив про свою підтримку України на шляху відновлення стабільності економіки. Фонд готовий розглянути питання про повернення до припинених у листопаді переговорів щодо надання Україні чергового траншу кредиту в розмірі 3,8 мільярда доларів.

Всього ж, за словами прем'єра Миколи Азарова, Україна має намір залучити до 20 мільярдів доларів кредитів від європейських структур.

Читайте також:

Місія МВФ приїхала з'ясовувати, чи можна надавати Україні кредит

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Україна візьме в борг 850 млн доларів, щоб залатати дірки в бюджеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: