Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна і МВФ ще не домовилися про новий транш

Переговори все ще тривають.

У Києві тривають переговори між делегацією Міжнародного валютного фонду (МВФ) і українською владою. Інформації про якісь домовленості поки що немає.

Про це на брифінгу у Вашингтоні 20 вересня заявив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, передає "Інтерфакс-Україна".

"Місія МВФ відвідала Київ і обговорила з владою України подальшу нашу підтримку макроекономічної стабільності, реформ, економічного зростання та можливу фінансову допомогу з боку Фонду. У мене відсутня інформація про переговори, які все ще тривають", - сказав представник фонду.

Нагадаємо, до 19 вересня в Києві працює місія МВФ. Підвищення ціни на газ для населення до ринкової є ключовою вимогою для надання Україні чергового траншу кредиту. Протягом найближчих двох тижнів мають узгодити, як зросте вартість. І зростання неминуче. Про це вже не раз заявляв прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Адже, якщо не буде переглянута ціна, то й МВФ не дасть кредиту. А це загрожує Україні дефолтом, бо наступного року доведеться віддавати чимало боргів за кредитами, що брали раніше, а достатньо коштів немає.

ВідеоУрядовці домовляються з МВФ про підвищення ціни на газ для українців

Найближчим часом ціна на газ для населення все ж таки зросте - Ігор Насалик. Про те, коли і на скільки, міністр енергетики не уточнив. Нині тривають перемови урядовців з місією МВФ. За прогнозами експертів, вартість газу може підскочити від 20% до 60%. Підвищення цін на газ для населення до рівня ринкових є однією з ключових умов Міжнародного валютного фонду для продовження програми допомоги Україні. 

Урядовці домовляються з МВФ про підвищення ціни на газ для українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції