Україна і Росія створили спільне авіаційне підприємство

За словами мера Запоріжжя, разом з газовими домовленостями між Україною і РФ було також підписано угоду про створення спільного авіабудівного підприємства.

Мер Запоріжжя Євгеній Карташов заявив про те, що Російська Федерація і Україна підписали угоду про створення СП "в галузі авіапрома".

Про це він заявив в ході засідання виконкому Запорізької міськради.

"Між Росією і Україною підписана угода про створення СП в галузі авіапрома", - сказав Карташов.

За його словами, в одному пакеті з газовими домовленостями між Україною і Росією було також підписано угоду про створення спільного авіабудівного підприємства.

"В рамках домовленостей буде створено підприємство в галузі авіапрома, робота якого будуватиметься спільно з Росією. Дані плани по створенню авіаційного СП дозволять нам відновити літакобудування", - заявив Карташов.

Нагадаємо, що напередодні українські ЗМІ опублікували підготовлений російською стороною проект міжурядової угоди про передачу 50%+1 акція ГАК Антонов у власність ВАТ Об'єднана авіабудівна корпорація (РФ) в обмін на акції додаткової емісії ОАК.

Як повідомлялося, вчора віце-прем'єр РФ Ігор Сєчін відзначив, що Україна може розраховувати на знижку в ціні на російський газ, але повинна запропонувати щось натомість. За його словами, відповідні переговори між сторонами вже йдуть, проте їх деталей він не повідомив.

Читайте також:

Росія прагне отримати авіабудування України в обмін на дешевий газ

Українські металурги і хіміки схвалили газові угоди з РФ

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: