Україна і Росія створять спільне авіабудівне підприємство

Домовленості були досягнуті в результаті декількох раундів переговорів між авіабудівними компаніями України та Росії.

Український концерн "Антонов" і російське ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" фактично домовилися про створення спільного підприємства на рівних умовах.

Про це повідомив генеральний конструктор ГП "Антонов" Дмитро Ківа.

Він зазначив, що домовленості були досягнуті в результаті декількох раундів переговорів між авіабудівними компаніями України та Росії. Документи про створення СП можуть бути готові вже до наступного засідання робочої групи зі співробітництва України та Росії у галузі промисловості, яке може відбутися в липні-серпні.

"Ми пропонували створити СП на умовах 50 на 50. Це б забезпечило рівноправну партнерську співпрацю. У росіян була дещо інша пропозиція, проте ми довго дискутували із цього приводу, й зрештою росіяни погодилися з розумністю наших пропозицій, і погодилися діяти саме так (створювати СП 50 на 50)", - сказав Ківа.

При цьому він зазначив, що створення СП не передбачає передачу власності й прав між компаніями. За його словами, СП координуватиме виробництво авіапродукції, кооперацію, маркетинг, а також продаж літаків третім країнам.

Нагадаємо, раніше голова правління ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" Олексій Федоров заявив, що українські та російські авіапідприємства домовилися про створення спільного підприємства із закупівлі матеріалів і комплектуючих виробів для післяпродажного обслуговування літаків марки "Антонов".

Читайте також:

Росія готова створити з Україною спільне авіаційне підприємство

Росія прагне отримати авіабудування України в обмін на дешевий газ

Лівія зацікавилася скандальним українським заводом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: