Україна і Росія у середу почнуть злиття авіапромів

Російського боку угоду підпише президент ОАК Олексій Федоров, а з українського - президент, генеральний конструктор ДАК "Антонов" Дмитро Ківа.

Угода про створення спільного підприємства російської Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) і українського державного авіабудівного концерну "Антонов" буде підписана 27 жовтня у Києві.

"Підписання установчих документів нового СП приурочено до чергового засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, яке відбудеться у Києві цього тижня", - сказав співрозмовник.

Він повідомив, що з російського боку угоду підпише президент ОАК Олексій Федоров, а з українського - президент, генеральний конструктор ДАК "Антонов" Дмитро Ківа.

Раніше Федоров повідомив, що СП створюється під конкретні "Антонівські" проекти, зокрема, літаки Ан-140, Ан-148, Ан-124 і, можливо, застосування в проекті Ан-70, зазначає агентство.

"СП буде координувати основні роботи, пов'язані з "Антоновською" тематикою - це маркетинг, організація продажів і післяпродажного обслуговування, підтримка коопераційних зв'язків", - сказав він.

За словами Федорова, одним із завдань створюваного СП буде підготовка пропозицій щодо інтеграції російської й української авіабудівної промисловості.

"Основна мета СП - це, перш за все, підготовка пропозицій та вироблення механізмів інтеграції ОАК і концерну "Антонов" із тим, щоб можна було реально виходити на створення єдиної компанії", - сказав глава ОАК.

За оцінкою фахівців ОАК, підготовка інтеграції авіабудівних галузей України і Росії займе рік-півтора.

Швидкому об'єднанню заважає юридично-правова форма власності українських підприємств.

Читайте також:

Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

Дослідний зразок "Лайнера мрії" екстрено сів через несправності

"Антонов" допущений до тендеру Міноборони США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: