Україна і ЄС до осені розроблять програму модернізації газогону

Під час наради в Брюселі 25 червня міністр палива Бойко і енергетичний комісар ЄС розроблять механізми по модернізації української газотранспортної системи.

Україна і Європейський Союз розроблять до осені цього року спільну програму модернізації української газотранспортної системи, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Сьогодні в Люксембурзі під час спільної прес-конференції з віце-президентом Європейської комісії, високим представником ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон він повідомив, що 25 червня в Брюселі відбудеться зустріч Міністра палива і енергетики Юрія Бойка з Комісаром ЄС з питань енергетики Гюйтером Еттінбергом.

Під час наради будуть розроблені конкретні механізми по модернізації української газотранспортної системи.

"Впродовж літа ми знайдемо вирішення цієї проблеми і розробимо на 2011 рік конкретну програму по модернізації нашої ГТС", - підкреслив глава уряду.

Раніше повідомлялося, що, віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що виступає за паритетну участь Євросоюзу і Росії в модернізації української газотранспортної системи.

Як повідомлялося, 23 березня 2009 року в Брюсселі пройшла Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, за підсумками якої український уряд, Єврокомісія, Європейський банк реконструкції і розвитку, Європейський інвестиційний банк і Всесвітній банк підписали Спільну декларацію про модернізацію ГТС України.

Читайте також:

Україна і Росія підписали нову газову угоду в Берліні

Азаров закликав Путіна не будувати газогін в обхід України

В разі злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" РФ модернізує українську газову трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: