Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найбільшим імпортером нафти для України став Азербайджан

Україна істотно збільшила імпорт сировини.

Україна збільшила імпорт нафти і нафтової сировини на 36,8%, тобто на понад 100 тисяч тонн.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Як зазначається, так зросли показники за січень-травень 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року - до 380 тисяч тонн.

Разом з тим, у зазначений період цього року нафта обійшлася Україні у 205,5 мільйонів доларів, що на 66,8% більше, ніж в січні-травні-2017.

Найбільше Україна витратила на імпорт з Азербайджану - 194,853 мільйонів. Також з Алжиру було імпортовано сировини на 7,176 мільйонів, з Ірану - на 1,844 мільйонів, з інших країн - на 1,616 мільйонів доларів.

Сама ж Україна у січні-травні не експортувала нафту до інших країн.

Нагадаємо, у Нацбанку розповіли про наслідки здорожчання нафти для України. Фактор здорожчання нафти впливає на інфляційні процеси в Україні. В НБУ також розказали, яким чином подолаються негативні наслідки.

ВідеоРосійський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

Рік тому Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській Glusco Energy придбати українське майно Роснафти. Згодом виявляється, що швейцарська "Глуско" та її формальний ізраїльський власник Нісан Моісеєв насправді набагато ближчі до Росії, аніж до країни найкращих годинників. Моісеєв тісно пов’язаний із кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Російський нафтовий бізнес продовжує працювати в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції