Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна має менші запаси газу, вугілля й мазуту на зиму, ніж торік

Запаси вугілля менші на понад 20%.

На складах електростанцій (ТЕС і ТЕЦ) станом на 14 серпня запаси вугілля становили 1,68 млн тонн. Це на 0,42 млн тонн, або 20,2%, нижче за торішній показник.

Про це повідомило Міненерговугілля України, передає "Інтерфакс-Україна".

Ситуація з накопиченням запасів природного газу триває значно краще: на 14 серпня вони досягли 13,5 млрд кубометрів, що всього на 0,3 млрд кубометрів, або 2,2%, менше, ніж на 14 серпня минулого року.

Запаси мазуту на складах електростанцій менше торішніх на 37,7% і становили 38 тис. тонн.

Нагадаємо, Кабінет міністрів наприкінці липня затвердив план заходів з підготовки об'єктів паливно-енергетичного комплексу до опалювального періоду 2018/19 років. Запаси газу в підземних сховищах на 1 листопада 2018 року мають скласти 17 млрд кубометрів, вугілля - 2,6 млн тонн (в тому числі антрацитових марок - 1 млн тонн, газових - 1,6 млн тонн), мазуту - 130 тис. тонн.

Раніше повідомлялося, що від весни Україна майже вдвічі збільшила запаси газу у сховищах.

ВідеоЦіну на газ для населення не підніматимуть до 1 вересня

Ціну на газ для населення не підніматимуть, щонайменше до кінця літа. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Уряду. Також урядовці вирішили збільшити видобуток власного газу. Запаси палива в Україні достатні, щоби забезпечити і промисловість і потреби населення цілком, переконує прем'єр-міністр Володимир Гройсман. 

Ціну на газ для населення не підніматимуть до 1 вересня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції