Україна має намір обмежити імпорт добрив з Росії

Уряд розпочне проміжний перегляд антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію з Російської Федерації.

Мінекономіки може ввести антидемпінгові мита на ввезення аміачної селітри з Росії. У п'ятницю, 15 жовтня, міністр економіки Василь Цушко провів засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалося питання "про початок проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію з Російської Федерації".

Також джерело у міністерстві розповіло, що 18-19 жовтня в Москві відбудуться переговори між представниками Мінекономіки України та Мінекономрозвитку Росії, в ході яких планується обговорити шляхи найкращого вирішення даного питання, пише "Комерсант-Україна" в статті "Без селитры не разобраться".

Україна скасувала дію антидемпінгового мита на ввезення російської аміачної селітри в лютому 2010 року.

У травні було вирішено пролонгувати це рішення до 15 листопада після того, як РФ погодилася встановити квоту на безмитне ввезення труб компанією "Інтерпайп".

Як повідомили у неділю одразу кілька поінформованих джерел, близьких до Мінекономіки, зараз українська сторона намагається переконати РФ зберегти можливість для безмитного ввезення труб і при цьому ввести мито на імпорт російських добрив.

"Росія прагне забезпечити своїх аграріїв дешевими добривами через неврожай зернових. А уряд хоче знизити ціни на труби на внутрішньому ринку", - заявив співрозмовник.

Читайте також:

У Донецьку знайшли альтернативу вугіллю

Україна відкриває свій ринок для дешевих російських добрив

Україна відправляє в Росію ешелон зі смертельно небезпечним токсином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: