Україна може не отримати гроші від МВФ

Україна не отримає другий транш кредиту МВФ, поки не виконає умови фонду.

Через невиконання умов МВФ Україна може не отримати другий транш кредиту. Про це повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи візит представників фонду до Києва.

Як відомо, сьогодні президент Ющенко сьогодні проведе зустріч із директором Європейського департаменту МВФ Мареком Бєлкою.

Національний банк має надати місії МВФ вичерпну інформацію про використання понад трьох мільярдів доларів першого траншу кредиту. А уряд – про причини несформування бездефіцитного бюджету, зволікання із ліквідацією цілої низки міністерств та відомств, пільг та привілейованих пенсій держслужбовцям, зменшення їм платні та забезпечення очікуваних надходжень до держбюджету, переконаний Олег Соскін.

"Тому Міжнародний валютний фонд не надасть нам другого траншу, доки все це не буде приведено у відповідність з правилами МВФ. Ці правила однакові для всіх. Це як правила гри у футбол: або ти їх приймаєш, або не береш участі в світових змаганнях", - зазначив економіст.

На його думку, звіти податківців та Державного казначейства щодо перевиконання державного бюджету в січні є сумнівними, оскільки не містять інформації про повернення ПДВ, повноцінну виплату пенсій, зарплатні бюджетникам та інші форми збільшення внутрішньої заборгованості.

Читайте також:

Україна втрачає валютні резерви

Нацбанк відзвітував: зросли активи та борги

НБУ виконує зобов'язання перед МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: