Україна може недоотримати 30 мільярдів через борги "Нафтогазу"

Уряд сумнівається, що можна отримати до загального фонду держбюджету стільки, як було заплановано. Сума може виявитися значно меншою

Доходи загального фонду держбюджету в 2009 році можуть виявитися на 30 млрд грн нижче запланованих.

Така оцінка уряду міститься у матеріалах "Нафтогазу", оприлюднених разом з пропозицією про реструктуризацію його єврооблігацій на 500 млн доларів.

"Ґрунтуючись на тенденціях станом на 1 вересня 2009 року і відсутності можливого позитивного розвитку до кінця року, уряд вважає, що реальні доходи загального фонду держбюджету можуть виявитися нижче суми, передбаченої у бюджеті згідно з останнім планом на 2009 рік, приблизно на 30 млрд грн" , - йдеться у документі.

Згідно з ним, з цієї суми приблизно 20 млрд грн відображають падіння збору податку на додану вартість, а 10 млрд грн - податку на прибуток.

Відповідно до закону про держбюджет-2009, його доходи заплановані в обсязі 239,22 млрд грн, у тому числі загального фонду - 183,98 млрд грн, видатки - 267,68 млрд грн, у тому числі загального фонду - 193,64 млрд грн.

Таким чином недовиконання доходів загального фонду держбюджету-2009 може скласти до 16,3%.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" виплатила купонний дохід за єврооблігаціями, випущеними на суму 500 млн доларів із розрахунку 8,125% річних і піврічного купонного періоду, повідомив партнер консалтингової фірми Aequi-Libria (Люксембург) Карл Філіп Томас, який представляє групу кредиторів НАК.

Читайте також:

"Нафтогаз України" розрахувався з власниками єврооблігацій

Бюджет Києва має дефіцит у 5 млрд гривень

Бюджет Тимошенко: 130 мільйонів на здоров'я депутатів і 10 – на злочинність

Тимошенко збирається переписати бюджет-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: