Україна на рік подовжила мита проти російських товарів - Гончаренко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд відповів на дії РФ.

Кабінет міністрів на рік подовжив дію мит на ввезення до України товарів з РФ.

Про це 4 грудня написав у своєму Telegram-каналі народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

Гончаренко зазначив, що мита діятимуть мінімум до 31 грудня 2020 року.

"Кабмін продовжив на рік дію мит проти російських товарів до 31 грудня 2020 роки як відповідь на аналогічні дії РФ", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Кабінет Міністрів в травні ухвалив постанову про введення спецмит на російські товари від 1 серпня, однак документ досі не оприлюднено. 15 травня, український уряд суттєво розширив перелік заборонених до ввезення товарів з РФ, опублікувавши відповідну постанову 26 червня.

Зокрема, від 1 липня 2019 ембарго поширюється на такі продукти: корми для тварин, цемент, продукція ветеринарної медицини, мінеральні добрива, фанерна продукція, шпалери, продукція легкої промисловості, зокрема окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби та трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, посуд сталевий, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів, сірники, вагони залізничні та трамвайні, що були у користуванні, транспортні засоби. 

Відео Спідниці, папір та труби: Росія розширила перелік заборонених для ввезення українських товарів

Сукні, спідниці, жакети і комбінезони зі шлейками: Росія розширила перелік українських товарів, які з 1 червня забороняє ввозити на свою територію. Окрім товарів легкої промисловості, в санкційному списку - папір та труби. За словами Медведєва, таким чином вони симетрично відповідають на українську заборону ввозити товари з Росії.

Спідниці, папір та труби: Росія розширила перелік заборонених для ввезення українських товарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції