Україна накопичила рекордну кількість газу на старті опалювального сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Нафтогазі" обіцяють, що проблем узимку не виникне.

"Нафтогаз" разом із початком опалювального сезону розпочав інформування щодо обсягів газу у підземних сховищах країни. У компанії обіцяють оновлювати повідомлення щотижня.

Наразі офіційно підтверджено, що станом на 30 жовтня 2018 року у підземних сховищах газу (ПСГ) накопичено 17,1 млрд куб. м блакитного палива. "Нафтогаз" акцентує увагу на тому, що це є рекордним показником за останні чотири роки.

"В минулому сезоні запаси газу у ПСГ на цю дату були на рівні 16,8 млрд куб. м., або на 2% менше, ніж у поточному. При цьому залишок на кінець опалювального сезону 2017/2018 рр. складав 7,4 млрд куб. м.", - повідомляють у компанії. Там переконують, що Україна має зараз обсяги природного газу, достатні для сталого проходження опалювального періоду.

ВідеоМіжнародний арбітраж поставив крапку у судовій тяганині "Нафтогазу" та "Газпрому"

Суд постановив, що російська компанія має компенсувати українській понад чотири з половиною мільярдів доларів за недопоставлений газ для транзиту з 2009 по 2016 роки. За рішенням суду, частину цих грошей зарахують за постачання газу у 2013 і 2014 роках. Решту суми, а це понад два з половиною мільярди, "Газпром" має відшкодувати грішми.

Міжнародний арбітраж поставив крапку у судовій тяганині "Нафтогазу" та "Газпрому"

Залиште свій коментар

Вибір редакції