Україна наполягає на контролі над енергетичними СП з Росією

Юрій Бойко заявив, що пропозиція української сторони - це контроль над стратегічними галузями, де Україна матиме 51% акцій підприємства.

Україна наполягає на отриманні контрольного пакету акцій при створенні міждержавних спільних підприємств з РФ в газовій і атомній галузях, заявив міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

"Пропозиція російської сторони полягає в створенні СП на паритетній основі. Не лише у газовій, але і в атомній галузі. Наша позиція - це контроль над стратегічними галузями, відповідно, українська сторона повинна мати 51% ", - сказав він.

Як повідомлялося, наприкінці квітня голова уряду РФ Володимир Путін за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим запропонував об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

20 червня, коментуючи заяву голови "Газпрому" Олексія Міллера про те, що злиття компаній стане наступним етапом після створення суб'єктами спільного підприємства, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що злиття НАК "Нафтогаз України" і ЗАТ "Газпром" не буде.

"Ніякого злиття не буде. Проте буде пошук організаційної форми, яка дозволить, як наш Президент сказав, синтезувати ефект роботи нашого "Нафтогазу" і "Газпрому", - заявив Азаров.

Читайте також:

Бойко: ера дешевого газу закінчилася

Україна оголосила нейтралітет у "газовій війні" Росії та Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: