Україна не буде розраховуватися з Росією рублями

Тігіпко підкреслив можливість розрахунків за зовнішньоторговельними операціями в рублях окремими підприємствами двох країні у разі відповідної домовленості.

Віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко виключає можливість укладення міжурядової угоди з Росією про перехід на зовнішньоторговельні розрахунки в рублях.

"Я навіть не можу собі уявити, як можна підготувати таку угоду на міжурядовому рівні", - сказав Тігіпко.

У той же час він підкреслив можливість розрахунків за зовнішньоторговельними операціями в рублях окремими підприємствами двох країні у разі відповідної домовленості.

"Чим розраховуватися між собою, будуть домовлятися самі підприємства. Якщо це буде вигідно нашим підприємствам, вони можуть це робити", - сказав віце-прем'єр.

Він вважає за доцільне для українських підприємств переходити в розрахунках з російськими партнерами на рублі в разі, якщо вони мають намір закуповувати в Росії будь-які матеріали для свого виробництва.

В іншому випадку Тігіпко не бачить доцільності такого переходу.

Віце-прем'єр підкреслив, що змушувати підприємства розраховуватися тією чи іншою валютою ніхто не буде.

Нагадаємо, що 25 жовтня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що Україна може перейти на взаємний розрахунок з Росією в рублях при торгово-економічній співпраці .

Однак, за словами експертів, Україні не вигідно переходити на розрахунки у рублях в економічній співпраці з Росією доти, поки Київ має негативне сальдо в торгівлі з Москвою.

Читайте також:

Україна готова перейти на рублі в розрахунках з Росією

З початку року українці отримали з-за кордону більше мільярда доларів

Країни СНД поступово відмовляться від долара

ВідеоУкраїна не буде розраховуватися з Росією рублями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: