Україна не підвела "Газпром"

"Газпром": Пожежа на українському газопроводі не вплине на поставки російського газу.

Чи обіцяє "НАК Нафтогаз України" безперебійний транзит російського газу до Європи, дізнайтеся з відео.

Офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов заявив, що попри пожежу на українському газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород", Київ гарантує безперебійний транзит російського газу на експорт.

"Наші диспетчерські служби знаходяться в контакті. Україна на даний момент підтверджує заявлені "Газпромом" об'єми транзиту газу на експорт," - сказав Купріянов журналістам.

За його словами, "технічно забезпечити транзит" можна, однак, "що буде по факту - покаже завтрашній день".

Відключення аварійної ділянки буде компенсоване збільшенням обсягів транспортування газу по паралельних маршрутах - магістральним газопроводам "Прогрес" і "Союз", уточнив співрозмовник агентства УНІАН.

Тим часом, джерело в уряді України також повідомило, що аварія на газопроводі не вплине на обсяги транзиту газу до Європи.

"Особливістю української газотранспортної системи є її розгалуженість, що дозволяє пере спрямувати обсяги газу по інших напрямах в обхід аварійної ділянки," - сказав фахівець.

Нагадаємо, транспортування природного газу по магістральному газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" було припинено через вибух, який стався у четвер, 6 грудня, ввечері на території Вінницької області та призвів до порушення цілісності трубопроводу, повідомили в МНС України.

ВідеоЩо "НАК Нафтогаз" пообіцяв Росії?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: