МЗС: Україна не віддасть Росії газову трубу

Ні на міждержавному, ні на відомчому рівні перемовини щодо об'єднання газотранспортних систем не ведуться.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заперечує, що українська влада збирається передати газотранспортну систему Росії.

Про це він сказав з трибуни парламенту у п'ятницю, відповідаючи на запитання опозиції про результати переговорів президентів України і Росії Віктора Януковича та Дмитра Медведєва 17 травня у Києві.

"Ні на міждержавному, ні на відомчому рівні перемовини щодо об'єднання газотранспортних систем не ведуться", - заявив він.

"У рамках контактів між відповідними урядовими структурами України та Росії ведеться обговорення питання про максимально ефективне використання української ГТС, яку ніхто не збирається нікому передавати", - сказав Грищенко.

"Жодної конкретної угоди на сьогоднішній день не існує", - додав він.

Нагадаємо, раніше український і російський прем'єр-міністри Микола Азаров і Володимир Путін домовилися протягом двох місяців вирішити питання щодо створення газотранспортного консорціуму.

"Багато розмов іде в пресі, що ми готові віддати трубу ГТС. По-перше, ми не готові, а по-друге, вона нікому не потрібна", - наголосив Азаров.

Водночас член парламентської коаліції депутат Василь Кисельов запропонував парламенту дозволити приватизацію державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, зокрема газотранспортної системи України.

Читайте також:

Азаров і Путін за два місяці вирішать долю української труби

Раді пропонують дозволити приватизацію газової труби

Янукович обіцяє не продавати ГТС

Уряд пообіцяв не віддавати українську ГТС у разі створення консорціуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: