Україна очолила список найбільш ризикованих для інвестицій країн

Державні облігації України, за даними дослідження Credit Market Analysis, представляють одні з найбільших ризиків для інвесторів.

Україна очолила перелік найбільш ризикованих для інвестицій країн за дослідженням лондонської компанії Credit Market Analysis.

Як повідомило агентство Bloomberg, найбільші типові ризики для інвесторів представляють державні облігації Україні, Аргентині, Венесуелі, Латвії, Ісландії, Литві, Казахстані, Лівані та Росії.

У цьому списку Ліван та Росія замінили Румунію та Болгарію, коли становище у двох останніх покращилося завдяки втручанню Міжнародного валютного фонду. Болгарія, попри те, що її кредитні дефолтні свопи зросли на 49%, за останній квартал продемонструвала найкращі результати серед країн Східної Європи.

В рейтингу найбільш надійних емітентів держоблігацій лідерами стали Австралія та Нова Зеландія. Вони витіснили з передових позицій Швейцарію та Японію.

Ризик дефолта Швейцарії як емітента цінних паперів за останній місяць зріс вже на 8 базисних пунктів, настільки ж збільшився ризик дефолта Японії. В той же час зростання цін на сировину підтримує відновлення економік Австралії і Нової Зеландії, що позитивно позначається на їх привабливості для інвесторів.

Читайте також:

Експерти: гривня впаде ще на 20%

В Україні майже повністю скасовано валютне кредитування

Українська економіка за три місяці впала на 15,9%

Українські банки втратили 24 мільярди гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: