Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна оновлюватиме угоду про асоціацію з ЄС заради "промислового безвізу" – Гончарук

Прем’єр заявив, що переговори з удосконалення договору триватимуть.

Вибір України на користь Європейського Союзу є доконаним, однак окремі положення підписаної угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі можуть змінюватися і доповнюватися. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, якого цитує РБК-Україна.

"Ми вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити її максимально ефективною, зручною і успішною для обох сторін", - пояснив керівник українського уряду після зустрічі з головою комітету у закордонних справах Європарламенту Девідом Макалістером. "Для України, безумовно, євроінтеграція є доконаним вибором, і він підтверджує свою ефективність", - наголосив Гончарук.

Він також додав, що вбачає одним із завдань свого Кабміну оновлення угоди про асоціацію. Це заплановано на 2021 рік. Гончарук пояснив, що Україну цікавить "промисловий безвіз" – ACAA agreement. "Домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейськими колегами", - пояснив високопосадовець.

Раніше повідомлялося, що наприкінці листопада Кабмін на своєму засіданні ухвалив 16 законопроєктів та постанов, які передбачають поглиблення співпраці з Євросоюзом, досягнення відповідності України критеріям членства в ЄС. Також уряд розкрив дані системи моніторингу виконання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції