Україна отримала майже 350 млн євро кредиту під гарантію Світового банку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кошти вже надійшли до українського бюджету.

Україна отримала перші 349,3 мільйона євро кредиту Deutsche Bank, отриманого під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомили на сторінці Міністерства фінансів України на сторінці у Facebook.

Deutsche Bank надав кредит у розмірі 349,3 млн євро у формі двох траншів: траншу A у розмірі 53,2 млн євро з терміном погашення 4 роки та траншу B у розмірі 296,1 млн євро з терміном погашення 10 років та пільговим періодом 4,5 року.

"За цим кредитом було використано 375 млн доларів в еквіваленті з загальної гарантії Світового Банку на 750 млн доларів. Наступний кредит під невикористану частину гарантії Україна планує залучити у першому кварталі 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Європейський союз перерахував для України перший транш макрофінансової допомоги у сумі 500 мільйонів євро, а МВФ перерахував Україні перший транш на 1,4 млрд дол. за умовами програми Stand-ByArrangement (SBA) 

ВідеоКалендар тижня: гроші під ялинку та покарання за знущання

Будуть сидіти: Надія Савченко сидітиме в тюрмі і надалі. Вона і її ймовірний поплічник Володимир Рубан навмисне затягують досудове слідство – принаймні, так вважає СБУ. Гроші під ялинку: МВФ уже до вівторка перерахує Національному банку 1 мільярд 400 мільйонів доларів нового кредиту.

Календар тижня: гроші під ялинку та покарання за знущання

Залиште свій коментар

Вибір редакції