Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна отримала від Росії понад 4 млн євро за забруднення нафтопроводу неякісною нафтою

Сума платежів неостаточна.

З травня по листопад цього року "Укртранснафта" отримала 4,168 млн євро від російської "Транснефти" за потрапляння неякісної нафти до української нафтотранспортної системи.

Про це повідомляє пресслужба "Укртранснафти". 

У компанії зазначили, що розмір платежів визначається в рамках чинних договорів і  залежить від залишку обсягів неякісної російської нафти в українських нафтопроводах станом на перше число кожного місяця.

"Наразі "Транснефть" продовжує резервувати потужності "Укртранснафти", тому сума платежів неостаточна", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у квітні білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі. Також зазначимо, що "Укртранснафта" припинила прокачування нафти до західних кордонів.

Відео Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції