Україна отримає від Японії кредит у понад 900 мільйонів доларів

Дата публікації
Перегляди
547
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна отримає від Японії кредит у понад 900 мільйонів доларів

Україна отримає кредит на 40 років / Фото: Reuters

Нардепи ратифікували угоду із японським урядом.

Сьогодні, 2 вересня, Верховна Рада ратифікувала договір з Японією про надання кредиту в 901 мільйон доларів для модернізації Бортницької станції аерації.

На підтримку відповідного рішення виступили 265 народних обранців.

Ухвалений закон ратифікує угоду, підписану 6 червня 2015 в Києві, між Україною та Японією. Кошти мають бути перераховані в рамках проекту щодо реконструкції споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації.

"Кредит в сумі 108, 193 млрд йен (901 млн доларів) надається Кабінету міністрів України, представленим Міністерством фінансів України, Японським агентством міжнародного співробітництва для модернізації Бортницької станції очистки стічних вод. В рамках проекту модернізації планується провести технічне переоснащення споруд другого і третього блоків з метою забезпечення якісного очищення всього обсягу стічних вод на період будівництва нового першого блоку з пристроєм систем дезодорації повітря від споруд блоків; будівництво цеху механічного зневоднення осадів стічних вод; будівництво технологічної лінії утилізації осадів стічних вод; будівництво нового 1-го блоку", - йдеться у пояснювальній записці.

Термін кредитування - 40 років із відстрочкою платежу за кредитом і відсотками за користування на 10 років.

Як повідомлялося раніше, у Євросоюзі задоволені українськими реформами й пообіцяли значну фінансову допомогу. Україні готові виділити останні два транші кредиту обсягом по 600 млн євро кожний.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
547
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація