ЄС схвалив виділення Україні кредиту в півмільярда євро

Євросоюз надасть Україні кредит на 15 років з метою підтримки процесу економічної стабілізації в країні, поліпшення її платіжного балансу і виконання вимог по дефіциту бюджету.

Рада Євросоюзу схвалила виділення Україні позики на суму 500 мільйонів євро для подолання наслідків фінансової кризи. Про це 30 червня повідомив представник головуючої в ЄС Іспанії.

За його словами, це рішення Рада ЄС прийняла напередодні.

Надання фінансової підтримки Україні в травні 2010 року схвалив Європарламент, а в жовтні минулого року - Єврокомісія.

Як зазначав глава Європарламенту Єжи Бузек, допомога Євросоюзу Україні може сприяти економічній стабілізації в країні тільки у тому випадку, якщо "основні політичні сили в Україні забезпечать політичну стабільність і досягнуть широкої згоди відносно неухильної імплементації необхідних структурних реформ".

Євросоюз раніше пообіцяв Україні виняткову макрофінансову допомогу у формі кредитної схеми на загальну суму 500 мільйонів євро з максимальним терміном погашення протягом 15 років з метою підтримки процесу економічної стабілізації в країні, поліпшення її платіжного балансу і виконання вимог по дефіциту бюджету, визначених у рамках нинішньої програми МВФ. Позику планується надати двома траншами.

Читайте також:

Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову

Янукович розраховує отримати гроші МВФ до кінця місяця

Посол РФ підтвердив, що Україна взяла кредит у російського комбанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: