Україна отримає вільну торгівлю з ЄС до кінця року

У Європі запевнили, що підпишуть з Україною договір про зону вільної торгівлі у поточному році.

Україна підпише угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом (ЄС) до кінця року. Про це повідомив керівник підрозділу Генерального департаменту з питань торгівлі Єврокомісії Філіп Куіссон.

"Я думаю, що угода про ЗВТ України і ЄС дуже скоро буде підписана... Ясна річ, що ми ще далеко від того, щоб вирішити всі проблеми. Але я впевнений, що до кінця року ми зможемо підписати цю угоду", - сказав Куіссон, додавши, що ця угода буде найбільш комплексною.

За його словами, це передбачає вихід за рамки не тільки ЗВТ, це ширша картина для України. Цей документ буде передбачати політичну асоціацію для України... І мета України до кінця року підписати два таких документи, як про ЗВТ, так і політичну асоціацію, вважає керівник переговорної групи Єврокомісії.

Він також зазначив, що Євросоюз не готовий у рамках вільної торгівлі надати українським компаніям право надавати послуги з автоперевезень.

Раніше уповноважений Кабміну зі співробітництва з країнами СНД Валерій Мунтіян обіцяв підписання договору про ЗВТ у травні 2011 року.

Нагадаємо, що нещодавно договір про зону вільної торгівлі у рамках СНД, який вважався дуже вигідним для України, заблокували представники Узбекистану. Експерти упевнені, що відмова від підписання була пролобійована Росією, яка, таким чином, відреагувала на рішення Києва про вибір європейського вектору економічної інтеграції.

Читайте також:

Країни СНД зірвали підписання договору про вільну торгівлю

Україна віддала пріоритет євроінтеграції перед Митним Союзом

Переговори зі 152 країнами СОТ відділяють Україну від Митного союзу

Азаров: Україні потрібна вільна торгівля як з ЄС, так і з Митним Союзом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: