Україна перероблятиме нафту в Казахстані

Внаслідок будівництва НПЗ в Казахстані, Україна може розраховувати на збільшення потоку нафти і газу з казахського видобутку.

Казахстан та Україна проводять переговори щодо побудови Україною нафтопереробного заводу в середньоазійській країні.

Провідні західні нафтові компанії не поспішають включати Казахстан в переробку нафти, надзвичайно прибуткову частину нафтового і нафтохімічного виробничого циклу.

Україна має досвід і виробничу базу для будівництва такого заводу, і інших в майбутньому.

Він може дати казахам свою нафтопереробну та нафтохімічну виробничу базу, і підвищити незалежність Казахстану від західних нафтових компаній.

У свою чергу, Україна, яка потребує енергії, може розраховувати на збільшення потоку нафти і газу з казахського видобутку, який швидко розширюється, особливо якщо Кашаганське нафтове родовище, потенційно друге за величиною в світі, запрацює в кінці 2012 або на початку 2013 року.

Також Україна і Казахстан незабаром можуть досягти домовленості щодо прокачування Казахстаном природного газу на Захід через українські трубопроводи.

Це буде хорошою новиною для західноєвропейських споживачів газу, адже це значно збільшить пропускну здатність інфраструктури для транспортування природного газу з Каспійського басейну на Захід - вирішуючи основну проблему зростання цієї експортної торгівлі.

Читайте також:

Нафтогін Одеса-Броди завантажать на 100%

За дешевий газ Україна готова віддати Росії Кременчуцький НПЗ

Уряд не хоче платити Vanco

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: