Україна підписала договори на постачання газу з трьома європейськими компаніями

Гройсман впевнений, що це дозволить сформувати в Україні повноцінний енергетичний ринок.

"Укртрансгаз" уклав договори на транспортування та зберігання природного газу в українських сховищах з трьома європейськими постачальниками.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Серед цих компаній - французська ENGIE, швейцарська DufEnergy Trading SA (Швейцарія) та TrailStone Energy LLC (представництво в Україні). До укладання договорів вони продавали газ українським трейдерам на державному кордоні.

Президент "Укртрансгазу" Ігор Прокопів зазначив, що тестові поставки газу очікуються вже у грудні.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook зазначив, що завдяки залученню зарубіжних постачальників газу до України дозволить сформувати повноцінний енергетичний ринок.

"А ринок - це конкуренція, і в тому числі, конкурентні ціни для споживачів. Формування повноцінного енергетиного ринку, зростання обсягів власного видобутку газу, впровадження енергоефективності, збільшення надходжень від державних компаній в бюджет - усе це наслідки тих рішень по оздоровленню енергетичного сектору, які ми приймаємо. Рішень, які в кінцевому рахунку роблять Україну більш сильною і незалежною, а державі дозволяють поступово піднімати рівень соціальних стандартів", - написав Гройсман.

ВідеоФранцузька енергетична компанія зможе напряму постачати газ Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: