Україна підписала останній протокол щодо СОТ

Протокол про доступ на ринки товарів і послуг між Україною та Киргизією підписано.

Україна підписала протокол про доступ на ринки товарів і послуг з Киргизією, повідомив журналістам міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк. 

Арсеній Яценюк
УНІАН
Арсеній Яценюк повідомив про підписання протоколу з Киргизією, необхідного для вступу України до СОТ.
"Ми дійсно завершили переговорний процес з Киргизією, підписали двосторонній протокол про доступ на ринки товарів і послуг", - сказав міністр.
 
За його словами, наступним кроком на шляху вступу України до Світової організації торгівлі має бути затвердження звіту робочої групи, який заплановано на 15 листопада. "Звіт у нас вже готовий, всі сторінки тексту практично погоджені", - запевнив Яценюк, додавши, що робоча група очікувала лише на останній протокол. 

"Мова йде про те, що до кінця поточного року звіт робочої групи і формалізація питань щодо вступу України в СОТ будуть завершені", - сказав голова українського МЗС.
 
"У нас немає перепон, в крайньому випадку станом на сьогоднішній день, для того, щоб Україна до кінця поточного року стала членом СОТ", - додав міністр.

Микола Азаров
УНІАН
Переговори щодо підписання протоколу проводив і Микола Азаров.
Нагадаємо, Україна намагається вступити до СОТ з 1993 року. 

У 2005-2006 роках Верховна рада України ухвалила 38 законодавчих актів, необхідних для вступу до СОТ. 31 травня цього року ВР ухвалила останні 11 законів, необхідних для забезпечення вступу України до СОТ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: