Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна після 15-річної паузи випустила євробонди

Міністр фінансів вважає цю подію знаковою.

Україна випустила євробонди вперше за 15 років. Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова на власній сторінці у Facebook.

1 млрд Євро @6.75% в п’яти фотографіях - повернення на ринок в євро після 15 річної паузи - стратегічне розміщення...

Опубліковано Oksana Markarova Четвер, 13 червня 2019 р.

За її словами, облігації випустили на загальну суму в 1 млрд євро під 6,75% строком на 7 років. "Стратегічне розміщення для України, зважаючи на європейську інтеграцію, збільшення експорту до ЄС та на суттєве збільшення inflows and outflows саме в євро", - наголосила вона.

Також Маркарова відзначила роботу команди фахівців, котрі готували випуск євробондів, і окреслила перспективи від такого кроку. "Підтвердження довіри від постійних інвесторів та залучення нових", - пояснила міністр.

ВідеоМіністр фінансів Оксана Маркарова дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Державні банки розпродадуть. Йдеться про Укргазбанк, Ощадбанк і, можливо, з часом Укрексімбанк та ПриватБанк.  Про такі наміри заявила в ексклюзивному інтерв'ю ТСН міністр фінансів Оксана Маркарова. Окрім того, в міністерстві готують план закриття збиткових шахт. Про переговори з МВФ, реструктуризацію боргів, рік на посаді міністра та про гостре бажання відпочити – дивіться в інтерв'ю.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова дала ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Залиште свій коментар

Вибір редакції